ارائه امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه فردوسی

ارائه امکانات رفاهی دانشگاه فردوسی تابستان ۹۴

رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی با اشاره به ارائه امکانات رفاهی خوابگاه به دانشجویان در فصل تابستان گفت: امسال تنها سه رشته در مقطع کارشناسی ارشد از امکانات خوابگاهی برخوردار خواهند بود.

محسن قانع در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با اشاره به رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد که از این امکانات برخوردار می شوند، اظهار کرد: امسال تنها رشته‌های مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی در تابستان از امکانات خوابگاهی برخوردار می‌شوند.

وی ادامه داد: البته شرایط برای دانشجویان دوره‌های کارشناسی و دکتری متفاوت است که همه این شرایط در آئین‌نامه شورای آموزشی دانشگاه درج شده است.

قانع تصریح کرد: این شرایط در پورتال دانشجویی دانشجویان به تفصیل درج شده و دانشجویانی که پروژه پایان‌نامه داشته و یا در ترم آخر تحصیلی خود مشغول فعالیت هستند، می‌توانند از این شرایط بهره‌مند شوند.

رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی در پاسخ به این سوال که «آیا از تمام ظرفیت خوابگاه‌ها برای اسکان دانشجویان در تابستان استفاده خواهد شد» افزود: ما نمی‌توانیم از تمام ظرفیت این خوابگاه‌ها در تابستان استفاده کنیم چرا که برخی از خوابگاه‌ها نیازمند تعمیر و احیانا بازسازی هستند؛ همچنین برخی از برنامه‌ها در تابستان مانند ضیافت‌های ماه رمضان و… نیز در دستور کار است که این برنامه‌ها در خوابگاه‌ها برگزار خواهد شد.

وی در خصوص ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه فردوسی در تابستان عنوان کرد: هنوز مشخص نشده که چه تعداد دانشجو در تابستان اسکان خواهند شد؛ البته دانشجویان از ۱۰ تا ۲۰ خرداد ماه فرصت ثبت نام و استفاده از این شرایط را دارند.

قانع در مورد این که «چرا تنها به عده خاصی خوابگاه تعلق می‌گیرد» ‌اظهار کرد: سیستم آموزشی دانشگاه است که تائید می‌کند کدام دانشجو بتواند از خوابگاه استفاده کند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!