آخرین مهلت پرداخت هزینه آزمون عملی گروه آزمایشی هنر

 

آخرین مهلت پرداخت هزینه آزمون عملی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ساعت ۲۴ فردا،یکشنبه،۳۱ خردادماه آخرین مهلت پرداخت هزینه آزمون عملی گروه آزمایشی هنر است.

اخبار,اخبار دانشگاه ,هزینه آزمون عملی گروه آزمایشی هنر

حسین توکلی در ایسنا ،افزود: داوطلبانی که در زمان ثبت‌نام در آزمون سراسری ۹۴ در بند ۴۵ تقاضانامه ثبت‌نامی علاقه‌مندی خود را به انتخاب یک یا حداکثر دو مجموعه از سه مجموعه رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر اعلام نموده‌اند و با عنایت به اینکه پذیرش دانشجو در رشته تحصیلی هنر به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌گیرد، ضرورت دارد نسبت به پرداخت ۲۰۰ هزار ریال بابت آزمون عملی هر یک از مجموعه‌های انتخابی، به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.

وی با تاکید بر اینکه عدم پرداخت هزینه به منزله انصراف داوطلب از شرکت در آزمون عملی و عدم امکان پذیرش وی در رشته‌های مربوط است است، در مورد مهلت پرداخت هزینه اظهار کرد:مهلت پرداخت هزینه‌های مربوط تا ساعت ۲۴ فردا،یکشنبه ۳۱ خردادماه است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد زمان برگزاری آزمون عملی اظهار کرد: آزمون عملی برای مجموعه‌های ۱ (نقاشی، ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه و طراحی لباس)، مجموعه ۲ (طراحی صنعتی) و مجموعه ۳ (کتابت و نگارگری)، در روز جمعه ۹ مردادماه برگزار می‌شود.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!